Board of Commissioners

Joan Neumeister, Chair (Governor’s Appointee)

Term expires:  March 2023

j.neumeister@comcast.net

Nicholas Bagas, Vice-chair (Council Re-appointment)

Term expires:  June 2022

claminick@yahoo.com

Martha Shionis, Treasurer/Resident (Council Re-appointment)

Term expires:  June 2025

no.1mamashionis@comcast.net

Stacy Driscoll, Member (Council Appointment)

Term expires:  June 30, 2025

sd2017@yahoo.com

Mark Linde

mlinde61@gmail.com